عکس های کاخ سفید ایران در رشت

  • لازم بذكر است كه سرو صدای این ویلا در محافل خبری خارجی هم از جمله بی بی سی شنیده شده و تمامی عكس های این ویلا را با ذكر جزئیات كامل و متراژ پوشش كامل خبری دادند و حتی آن را با كاخ سفید مقایسه كردند.

 

این ویلای زیبا كه در عكس مشاهده می كنید در رشت ساخته شده است و متعلق به یک ایرانی است كه در تهران زندگی می كند. لازم بذكر است كه سرو صدای این ویلا در محافل خبری خارجی هم از جمله بی بی سی شنیده شده و تمامی عكس های این ویلا را با ذكر جزئیات كامل و متراژ پوشش كامل خبری دادند و حتی آن را با كاخ سفید مقایسه كردند. ادامه خواندن عکس های کاخ سفید ایران در رشت

آشنایی با چشمه علی در شهر ری با عکس

درباره آب چشمه گفته می‌شود که از جاجرود و قیطریه تأمین می‌شود و پس از گذر از راه‌های زیرزمینی‌، از دل تپه می‌جوشد.

ادامه خواندن آشنایی با چشمه علی در شهر ری با عکس

عکس ها و توضیحات باغ فردوس در تهران

این باغ به شماره ۱۸۷۶ مورخ ۱۱/۵/۷۶ در فهرست آثار ملی به ثبت رسیده است. تاربخ بنای باغ فردوس به دوران محمد‌شاه که سومین پادشاه قاجار بود می‎رسد. پایه این باغ و عمارت ییلاقی را حاجی میرزا آقاسی، صدراعظم محمدشاه ریخته است.

ادامه خواندن عکس ها و توضیحات باغ فردوس در تهران

آشنایی با بقعه بی بی زبید همراه عکس

فاطمه زبيده، بنت سيد الشهدا(ع) و زوجه حضرت قاسم و خواهر امام سجاد(ع)، در شهر ری جايی نزديك به حرم حضرت شاه عبدالعظيم آرميده است.

ادامه خواندن آشنایی با بقعه بی بی زبید همراه عکس

باغ جنت در شیراز همراه عکس

باغ جنت از باغهای قدیمی و سنتی شیراز استکه مانند باغ ارم دارای راهروهایی است که در دو طرف «ها درختان کاج وسرو ، زیبائی خاصی به ان داده اند.

ادامه خواندن باغ جنت در شیراز همراه عکس

معرفی پارک جنگلی تل حاجی در استان فارس

این فضای سبز در مرکز شهرستان فیروز آباد واقع شده است و ارتفاع آن ۱۵متر به گونه ای که تمام شهرستان فیروزآباد از چشم انداز بی نظیر آن دیده می شود .

ادامه خواندن معرفی پارک جنگلی تل حاجی در استان فارس

تصاویری از آبشار چیکان در فارس

آبشار چیکان در یک کیلومتری قبل از روستا واقع شده است. آبشار کوچکی است و اطراف آن هم جای چندان وسیعی نیست. از کوه کنار این آبشار میتوان به بالای آبشار رسید. آبشار چیکان در ارتفاع ۲۳۱۳ متری از سطح دریا واقع شده است.

ادامه خواندن تصاویری از آبشار چیکان در فارس

آبشار مورزیان در اردکان

آبشار مورزیان در فاصله ۳ کیلومتری جنوب روستای مورزیان در میان تنگه ای بسیار زیبا و بکر واقع است. این دره با شیبی ملایم دارای طبیعت بسیار زیبا و بکر و آبشارهای فراوان است.

ادامه خواندن آبشار مورزیان در اردکان

جاذبه گردشگری آبشار طامه در استان اصفهان

روستای طامه در جنوب شهر نطنز واقع است و بدلیل واقع شدن در دامنه کوه سر به فلك كشيده کرکس از نقاط بسیار خوش آب و هوا، بي نظير و ییلاقات درجه اول نطنز به شمار می آید.

ادامه خواندن جاذبه گردشگری آبشار طامه در استان اصفهان

معرفی باغ چهل تن در شیراز با عکس

در آرامگاه چهل تنان علاوه بر چهل قبر گمنام،دو عارف و ادیب شیراز به نامهای شیخ ابواسحق معروف به شیخ اطعمه(متوفی ۸۳۰ ه.ق) شاعر، و حشمت شیرازی (۱۳۶۹ ه.ق مساوی با ۱۳۳۰ ه.ش) به خاک سپرده شده اند.

ادامه خواندن معرفی باغ چهل تن در شیراز با عکس