سوغات کشور مالزی چیست

ebdee4d4-f0c6-4517-86d1-daf522818e10

  • مالزی به‌عنوان یک کشور چند فرهنگی لوازم منزلی را دارد که طراحی آن بازتاب دهنده‌ فرهنگ‌های مختلف و زندگی شهری معاصر در این کشور است. این لوازم منزل را در همه جای مالزی می‌توان یافت.

سوغات مالزی چیست؟! تور مالزی ثبت نام کرده‌اید یا قصد سفر شخصی به مالزی را دارید و به ناگاه سوالی در ذهنتان تداعی می‌شود، برای دوستان و اعضای خانواده سوغاتی مناسب و مخصوص این کشور آسیای شرقی کدام است؟! با کجارو همراه باشید.

 

مالزی، کشوری اسلامی که در آسیای جنوب شرقی هرساله پذیرای صدها هزار مسافر ایرانی است.

ادامه خواندن سوغات کشور مالزی چیست

سوغات نطنز چیست

image635168446334057064

  • اما آنچه اکثر مردم بر آن توافق دارند این است که تحفه نطنز چیزی نیست جز گلابی خوش طعم و رنگ نطنز که در تعداد محدود اما با کیفیت فوق العاده در این شهر کشت می شود.

 

در مورد اینکه تحفه واقعی نطنز چیست روایات زیاد است، گروهی معتقدند نوعی محصول خشکبار است که متشکل از میوه‌ای به نام الگ (از خانواده هلو است که بسیار شیرین است و فقط در آبادی‌های نطنز به دست می‌آید) و و به آن خاکه قند، مغزگردو، گرد دارچین و هل اضافه می کنند و در اصطلاح محلی به آن جوز قند می گوینداست. ادامه خواندن سوغات نطنز چیست

سوغات ژاپن چیست

  • ازجمله مواد غذایی تازه، پوشاک، کفش و ظروف سفالی با قیمت‌های مناسب به فروش می‌رسد که می‌تواند بهترین سوغات ژاپن باشد.

در حال حاضر خرید سوغات مناسب و اصل در ژاپن کمی دشوار است، زیرا بازار این کشور مملو از کالاهای غربی و صنایع‌دستی بی‌ارزش و بدون اصالت مثل عروسک‌های ارزان‌قیمت گیشا (geisha) و کشتی‌گیران سومو شده و این مسئله با فرهنگ غنی و اصیل ژاپن تناسبی ندارد. ادامه خواندن سوغات ژاپن چیست