رستوران ایتالیایی میلان – مشهد – خراسان رضوی

 

آدرس :خراسان رضوی – مشهد بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی ۲، هتل آپارتمان آران، طبقه اول

محیط مدرن و آرامش بخش این رستوران یکی از نکات قوتشه. پنه، میگو و نوشیدنیه موهیتو که دیگه جایی برای حرف باقی نمیذاره البته قیمت ها یه کم بالاست ولی کیفیت عالیه. ادامه خواندن رستوران ایتالیایی میلان – مشهد – خراسان رضوی

رستوران کیوسک مشهد – خراسان رضوی – غذای ایتالیایی

 

 

 

 • آدرس
  وکیل آباد,بین هفت تیر ۱۴و۱۶
 • ‎تلفن
  ۰۵۱-۳۸۹۱۳۸۹۰
 • ‏‎گروه رستوران
 • ‏‎منطقه هفت تیر
 • تگ رستوران کیوسک

 

ادامه خواندن رستوران کیوسک مشهد – خراسان رضوی – غذای ایتالیایی

رستوران معین درباری مشهد – خراسان رضوی

 

 • در این رستوران انواع غذاهای لذیذ ایرانی ازجمله چلو ها و کباب ها سرو میشوند.کباب مخصوص معین درباری را از دست ندهید.همچنین انواع کبابها بجز کوبیده با سیخ سرو میگردند تا لذت بیشتری از خوردن غذایتان ببرید.

 

 

ایشان فعالیت خود را بعد ازدوره قاجاردردوره پهلوی هم ادامه داند و از سال ۱۳۱۰ حاج علی اکبر معین درباری فرزند حاج اصغر به پدر پیوست و وارد جرگه رستوران داری شد و بعد ازچند سال رستوران رابه بازارچه حاج آقا جان (شهید آستانه پرست)نقل مکان کردند.
ایشان به دلیل استقبال بی نظیر مردم شعبه هایی را هم در خیابان تهران(امام رضا) مقابل گاراژ سعادت وپائین خیابان(نواب صفوی)بعداز کوچه عباسقلی خان چلوکبابی شرق ، خیابان ارگ (خیابان امام) احداث نمودند. ادامه خواندن رستوران معین درباری مشهد – خراسان رضوی

رستوران پسران کریم مشهد – خراسان رضوی

 • هر موقع از روز به این رستوران مراجعه کنین باید برای پیدا کردن جا و نشستن کمی صبر کنین. انواع غذاهای ایرانی در منو این رستوران دیده میشه ولی چلو ماهیچه اینجا از همه معروف‌تره.

 

” پسران کریم” یکی از رستوران‌های قدیمی و معروف شهر مشهده و هرکسی یک‌بار غذای این رستوران رو امتحان کرده باشه، دلیل معروفیت و محبوبیت اینجا رو می‌دونه چون این رستوران یکی از شلوغ‌ترین رستوران ها در نوع خودشه، که هر موقع از روز به این رستوران مراجعه کنین باید برای پیدا کردن جا و نشستن کمی صبر کنین. انواع غذاهای ایرانی در منو این رستوران دیده میشه ولی چلو ماهیچه اینجا از همه معروف‌تره. ادامه خواندن رستوران پسران کریم مشهد – خراسان رضوی

معرفی رستوران دیبا در شهرکرد

 

hotel-diba-shahrkord-768x350

رستوران ها مکان هایی هستند که گزدشگران و مسافرین دنبال بهترین هستند در این پست به معرفی رستوران دیبا در شهرکرد می پردازیم .

ادامه خواندن معرفی رستوران دیبا در شهرکرد

رستوران سنتی به نام والی در یزد همراه عکس

رستوران سنتی به نام والی در یزد همراه عکس

jjxvdxfrkcion32ojnyg54c02754649

 • گردشگران و توریست هایی که به مکان های سنتی علاقه خاص دارید و قصد سفر به یزد را دارید در این جا به آشنایی شما با رستوران سنتی به نام والی در یزد همراه عکس می پردازیم با ما باشید.

ادامه خواندن رستوران سنتی به نام والی در یزد همراه عکس