شروع ثبت نام بن کارت نمایشگاه کتاب امسال

 

  • ثبت نام بن کارت خرید کتاب فقط از طریق سامانه bon.tibf.ir امکان پذیر است و زمان زمان توزیع بن کارت‌ها برای دانشجویان از ۷ اردیبهشت، برای دانش آموزان استان تهران از ۹ اردیبهشت و برای اساتید نیز به تدریج از ۱۰ اردیبهشت خواهد بود.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، ثبت نام بن کارت نمایشگاه کتاب از امروز (۳۱ فروردین)  آغاز  و تا پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه ادامه دارد.

زمان ثبت نام بن کارت دانشجویی و طلبگی (۳۱ فروردین تا ۳ اردیبهشت)، بن کارت دانش آموزی:( ۲ تا ۵ اردیبهشت)، و همچنین زمان ثبت نام بن کارت اساتید، اعضای هیات علمی و مدرسان حوزه( ۵ تا ۷ اردیبهشت) اعلام شده است.

 در این دوره از نمایشگاه مبلغ یک میلیون ریال بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب (۶۰ درصد آن از سوی دانشجویان و طلاب و ۴۰ درصد از سوی معاونت امور فرهنگی)، ۵۰۰ هزار ریال بن خرید کتاب برای دانش‌آموزان(۶۰ درصد معاونت امور فرهنگی و ۴۰ درصد دانش‌آموزان)، دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال بن خرید کتاب برای اساتید حوزوی و دانشگاهی(۷۰ درصد توسط اساتید و ۳۰ درصد از سوی معاونت امور فرهنگی) ارایه خواهد شد.

ثبت نام بن کارت خرید کتاب فقط از طریق سامانه bon.tibf.ir امکان پذیر است و زمان زمان توزیع بن کارت‌ها برای دانشجویان از ۷ اردیبهشت، برای دانش آموزان استان تهران از ۹ اردیبهشت و برای اساتید نیز به تدریج از ۱۰ اردیبهشت خواهد بود.

بن کارت‌ها فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه‌های کارتخوان داخل غرفه ناشران قابل استفاده است.

بر اساس این گزارش، سی‎اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *