شاخص بورس در فروردین امسال ۱٫۸ در صد رشد کرد

  • این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۱۴۲۱ واحد رشد، افزایش ۱٫۸ درصدی را ثبت کرده و به ارتفاع ۷۸ هزار و ۶۵۱ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۴۶۹ واحد و شاخص بازار دوم با ۶۰۲۲ واحد رشد مواجه شده‌اند.

 

به گزارش خبرگزاری پانا ؛ از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۷ روز معاملاتی تعداد ۱۶ میلیارد و ۴۵۰ میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش ۳۷ هزار و ۵۳۸ میلیارد ریال در یک میلیون و ۲۷۲ هزار و ۴۹۷ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۹ میلیارد و ۳ میلیون سهم به ارزش ۱۷ هزار و ۳۹۸ میلیارد ریال در ۵۸۸ هزار و ۳۱۷ نوبت در بازار اول؛ ۷ میلیارد و ۷۰ میلیون سهم به ارزش ۱۵ هزار و ۳۹۷ میلیارد ریال در ۶۸۰ هزار و ۸۵۲ نوبت در بازار دوم؛ ۴ میلیون سهم به ارزش ۴۲۴۰ میلیارد ریال در ۱۱۵۹ نوبت در بازار بدهی؛ ۳۲۷ میلیون سهم به ارزش یک میلیارد ریال در ۱۰۵ نوبت در بازار مشتقه و ۴۵ میلیون واحد از صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۵۰۲ میلیارد ریال در ۲۰۶۴ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۱۴۲۱ واحد رشد، افزایش ۱٫۸ درصدی را ثبت کرده و به ارتفاع ۷۸ هزار و ۶۵۱ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۴۶۹ واحد و شاخص بازار دوم با ۶۰۲۲ واحد رشد مواجه شده‌اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *